Hollywood logo

     

Про нас

СЛУЖБА ТАКСІ "ГОЛЛІВУД 20-10" м. ОДЕСА | м. КИЇВ | м. ДНІПРО 

(Короткий номер 20-10 !)

Служба таксі «Голлівуд» на початковому етапі, проектувалася і будувалася з урахуванням сучасних вимог і очікувань пасажирів.

Багато сучасні споживачі послуг таксі шукають для себе такі компанії, які надають дешеві пасажирські перевезення. Але в більшості випадків служби, які пропонують низькі ціни на поїздки, характеризуються далеким від досконалості обслуговуванням і відсутністю комфорту. Якщо ви не хочете потрапити в подібну ситуацію і вважаєте за краще пересуватися в межах міста та області з завидною зручністю за доступною ціною, то звертайтеся в таксі «Голлівуд».

Основна наша послуга для приватних осіб і корпоративних клієнтів - цілодобове замовлення таксі в м. Одесі та м. Дніпро. Крім цього ми виконуємо наступні послуги:

 

•    Трансфери в аеропорт, залізничний вокзал, автовокзал;
•    Обслуговування на мікроавтобусах і автобусах;
•    Кур'єрська доставка документів, цінних бандеролей, подарунків, квітів;
•    Співпраця з готелями, ресторанами, нічними клубами
•    Послуга "тверезий водій" - доставка водія на його автомобілі за адресою і доставка автомобіля на стоянку;

 

Таксі «Голлівуд» пропонує Вам оперативно і з комфортом дістатися в будь-який куточок міста. Набравши легко запам'ятовується номер 20-10 (безкоштовно для мобільних номерів), диспетчер негайно вживе Ваше замовлення, розрахує вартість поїздки, і повідомить Вам орієнтовний час подачі автомобіля. До Ваших послуг - професійні водії, які відмінно знають місто і транспортні розв'язки. Це означає, що в нашому таксі ви будете доставлені за вказаною адресою швидко, по найкоротшому маршруту і максимально уникаючи пробок.

 

 Звертайтесь до нашої компанії в будь-який час доби!

Ми завжди раді Вам!